Tuleviku Labor

Rahvusvaheline loov digiagentuur

Loome uudseid lahendusi tulevikust, mitte ei tee seda mida kõik teised tegid eile. Meie lahendused on meeldejäävad ja aitavad tõsta Teie ettevõtte tulemusi ning motivatsiooni – täna töötame tuleviku nimel.

Asukoht: Esileht / Teenused / Disain

Asukoht: Esileht / Teenused / Disain

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Disain

Adobe XD

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Figma

Affinity Designer

Blender

SketchUp

AutoCAD

Meie disainerid teavad, et teie koduleht/e-pood/äpp on midagi enamat kui lihtsalt interneti domeen või lahendus, see on teie ettevõtte digitaalne kaubamärk. See on teie kliendi esmamulje teist – olge konkurentidest meeldejäävam.

 

Brändingu loomine (CVI, kleebised, trükk jne) ja arendamine on Tuleviku Labori pakutavate teenuste oluline osa ning usume, et meie kliendid peaksid tundma ennast kindlalt, sest me loome individuaalse ning just teie ärile sobiva brändidentiteedi. Vananenud kaubamärgiga töötamisest enam ei piisa, sest ülerahvastatud ja konkurentsitihedal turul on esmatähtis silma paista just teie ettevõttele kohandatud brändistrateegiaga.

 

Kui olete otsimas julget, edasiviivat ja usaldusväärset loovat digiagentuuri, siis Tuleviku Labor on teie kindel partner.

Põnev info tulevikust (5):

 

1. Keskmisel kasutajal kulub Teie kodulehe kohta arvamuse kujundamiseks umbes 50 millisekundit, mis määrab, kas teie ettevõte meeldib neile või mitte, kas nad jäävad või lahkuvad.
2. 85% täiskasvanutest arvab, et ettevõtte koduleht peaks nutiseadmest vaadatuna olema sama hea või isegi parem kui arvutist vaadatuna.
3. 38% inimestest loobub kodulehe kasutamisest, kui sisu või kujundus ei ole atraktiivne.
4. 75% tarbijatest tunnistab, et nad otsustavad ettevõtte usaldusväärsuse üle kodulehte külastades.
5. Esmamuljed on 94% seotud disainiga.

Tegevused: disain, kodulehe kujundus, rakenduse kujundus, reklaami kujundus, kujundus, cvi, kleebised, trükised, visiitkaardid, trükk, tootmine, paigaldus

Kas Teie koduleht või e-pood on ajast maas? Siis võtke meiega ühendust, loome Teie vajadustele vastava lahenduse!

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Rauli Murakas – Juht/Müük

+372 583 71033

Tõnis Maasalu – Juhiabi

Karel Tallermaa – Müük

+372 526 3861

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee
Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

© 2021 Tuleviku Labor

Tuleviku Labor (“Future Labs”) is a full-service international creative agency, website design company & full-stack development firm. Tuleviku Labor (“Future Labs”) offer’s it’s customers the following services (contact us for more information): marketing, production, design, digital strategy, web design, web development, app development and content creation.