Tuleviku Labor

Rahvusvaheline loov digiagentuur

Loome uudseid lahendusi tulevikust, mitte ei tee seda mida kõik teised tegid eile. Meie lahendused on meeldejäävad ja aitavad tõsta Teie ettevõtte tulemusi ning motivatsiooni – täna töötame tuleviku nimel.

Asukoht: Esileht / Teenused / E-pood

Asukoht: Esileht / Teenused / E-pood

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

E-pood

Woocommerce

Shopify

Joomla

Magento

OpenCart

Drupal

ShopRoller

Wix

Tuleviku Labor loob ja arendab e-poode kõigile, ka neile, kes on interneti ärimaailmas täiesti uued tegijad. Või neile, kes vajavad oma praegusele e-poele uut hoogu ja värskendust. Sõltumata sellest, kas olete just oma ettevõtte loonud või vajate uut, moodsamat e-poodi, aitab meie meeskond teil seda kõike teha.

 

Meie arendajatel on laialdased kogemused kõigi juhtivate e-poodide platvormide ja tööriistade kasutamisel, Shopify’st kuni WooCommerce’ini. Nad on ka eksperdid teie e-poe integreerimisel kolmandate osapoolte teenustega, näiteks Salesforce/Directo/Pipedrive jne, et isikupärastada kasutuskogemusi, vähendada ostukorvi hülgamist ja suurendada klientide lojaalsust. Kasutame kas teie poolt valitud platvormi või teeme teile ise soovitused, mis sobiks teie ärimudeli ja eelarvega kõige paremini.

 

E-pood, mille soovime teie ettevõtte jaoks luua peab olema sujuv, ilus ning kiire – lahendus, mis esindab teie ettevõtet ja suurendab teie ettevõtte müüki.

Põnev info tulevikust (5):

 

1. 80% interneti kasutajatest on teinud vähemalt ühe ostutehingu, kas kauba või teenuste eest.
2. 71% internetis ostjatest usuvad, et nad pigem leiavad parema pakkumise e-poest kui kaubanduskeskusest.
3. E-poodide kasutajad vanuses 31–44 ja 55–65 kulutavad kõige rohkem raha internetis osteldes (see moodustab 68% e-poodide kasutajatest).
4. E-poodide müük kasvab aastas keskmiselt üle 20%.
5. E-kaubandus on kõige kiiremini kasvav ärisektor maailmas.

Tegevused: e-pood, arendus, kujundus, turundus, woocommerce, shopify, joomla, magento, opencart, drupal, shoproller, wix

Kas Teie koduleht või e-pood on ajast maas? Siis võtke meiega ühendust, loome Teie vajadustele vastava lahenduse!

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Rauli Murakas – Juht/Müük

+372 583 71033

Tõnis Maasalu – Juhiabi

Karel Tallermaa – Müük

+372 526 3861

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee
Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

© 2021 Tuleviku Labor

Tuleviku Labor (“Future Labs”) is a full-service international creative agency, website design company & full-stack development firm. Tuleviku Labor (“Future Labs”) offer’s it’s customers the following services (contact us for more information): marketing, production, design, digital strategy, web design, web development, app development and content creation.