Tuleviku Labor

Rahvusvaheline loov digiagentuur

Loome uudseid lahendusi tulevikust, mitte ei tee seda mida kõik teised tegid eile. Meie lahendused on meeldejäävad ja aitavad tõsta Teie ettevõtte tulemusi ning motivatsiooni – täna töötame tuleviku nimel.

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Optimeerimine

Google Search Console

GTmetrix

UserTesting

Yoast SEO

Hotjar

Moz

Ubersuggest

Ahrefs

Kohalike otsinguturgude ja algoritmimuudatuste pidev jälgimine ning mõistmine on Tuleviku Labori jaoks oluline teadmiste valdkond. Algoritmi muudatused mõjutavad teie ettevõtte leitavust ja meie tahame kindlustada, et teil on muudatuste kohanemiseks õige informatsioon ja/või vajalikud tegevused tehtud. Oleme näinud erinevaid suuri muudatusi, mis mõjutavad tulemusi, seega teame, milline oli otsingumaht enne ning pärast otsingumootorite uuenduste, näiteks Google’i värskenduste ja muudatuste rakendamist.

 

Otsingumootorid, nagu Google, seavad otsingutulemuste esilehel prioriteediks optimeeritud kodulehed ja e-poed. Tuleviku Labor töötab backendis, et parandada lehe kiirust või viia ellu, mis tahes muu vajaminev koodi ja struktuuri optimeerimine. Tehniliste probleemide lahendamine aitab otsingumootorite robotitel kodulehtedelt kiiremini ja täpsemini ettevõtte/toote/teenuse informatsiooni kätte saada.

 

Kasutades SEO lehe analüüse ja auditeid, pakub Tuleviku Labor kodulehti ja e-poode, mis tagavad internetis nähtavuse, suurema käibe ja parema ettevõtte maine.

Põnev info tulevikust (5):

1. Esimesel otsingutulemuste lehel moodustavad esimesed viis orgaanilist tulemust 67% kõigist klikkidest.
2. Google’i otsingu algoritm kasutab veebisaitide järjestamiseks rohkem kui 200 tegurit.
3. 91% kõigist lehtedest ei saa Google’ilt kunagi orgaanilist liiklust, peamiselt seetõttu, et neil pole backlinke.
4. 70% turundajatest peab SEO’d tõhusamaks kui PPC’d.
5. Ühe sekundiline viivitus tähendab konversioonide vähenemist 7% võrra. 

Tegevused: optimeerimine, kodulehe optimeerimine, epoe optimeerimine, seo optimeerimine, piltide optimeerimine, koodi optimeerimine, kiirus, otsingumootorid, seo teenused

Kas Teie koduleht või e-pood on ajast maas? Siis võtke meiega ühendust, loome Teie vajadustele vastava lahenduse!

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Rauli Murakas – Juht/Müük

+372 583 71033

Tõnis Maasalu – Juhiabi

Karel Tallermaa – Müük

+372 526 3861

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee
Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

© 2021 Tuleviku Labor

Tuleviku Labor (“Future Labs”) is a full-service international creative agency, website design company & full-stack development firm. Tuleviku Labor (“Future Labs”) offer’s it’s customers the following services (contact us for more information): marketing, production, design, digital strategy, web design, web development, app development and content creation.