Teie privaatsus on Tuleviku Labori jaoks oluline. Teie privaatsuse paremaks kaitsmiseks kirjeldame siin lehel meie teabepraktikaid, sealhulgas teavet informatsiooni kogumise viisidest, miks me seda teeme ja kuidas seda kasutatakse.

1. MÕISTED

 

Tuleviku Labor (“Future Labs”) – äriühing Murakas OÜ, asukoht Tallinn, Eesti.
Üldtingimused – käesolevad tingimused veebilehe kasutamiseks ja küpsiste kasutamise põhimõtted.

 

2. ÜLDTINGIMUSTE KEHTIVUS JA MUUTMISE KORD

 

2.1. Üldtingimused kehtivad kõikidele Kasutajatele.
2.2. Murakas OÜ on õigus Üldtingimusi ühepoolselt muuta järgmistel tingimustel:
2.2.1. muudatus on tingitud valdkonna sisulisest või tehnilisest arengust;
2.2.2. muudatus on tingitud seaduse või muu õigusliku olukorra muutusest.

 

3. KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

 

Küpsiste kasutamine

 

3.1. Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutavad Murakas OÜ veebilehed küpsiseid ehk cookie’sid.
3.2. Murakas OÜ kuuluvad domeenid võivad muuhulgas sisaldada elementi, mis salvestavad küpsiseid kolmandate isikute nimel.

 

Küpsistest keeldumine

 

3.3. Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab Kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.
3.4. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel aki.ee/et/kupsised.
3.5. Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

 

Mis on küpsis ehk cookie?

 

3.6. Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel www.aki.ee/et/kupsised.
3.7. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavatest toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

 

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid

 

3.8. Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks Kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.
3.9. Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta Kasutaja poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
3.10. Jälgimisküpsised koguvad andmeid Kasutaja käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.
3.11. Reklaamküpsised koguvad andmeid Kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada Kasutaja eelistustega kooskõlas olevat reklaamisisu. Lisaks võimaldab vastav küpsiseliik mõõta reklaamikampaania tõhusust.

Kas Teie koduleht või e-pood on ajast maas? Siis võtke meiega ühendust, loome Teie vajadustele vastava lahenduse!

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

Rauli Murakas – Juht/Müük

+372 583 71033

Tõnis Maasalu – Juhiabi

Karel Tallermaa – Müük

+372 526 3861

Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee
Tuleviku Labor - Rahvusvaheline loov digiagentuur - tulevikulabor.ee

© 2021 Tuleviku Labor

Tuleviku Labor (“Future Labs”) is a full-service international creative agency, website design company & full-stack development firm. Tuleviku Labor (“Future Labs”) offer’s it’s customers the following services (contact us for more information): marketing, production, design, digital strategy, web design, web development, app development and content creation.